21 Wrzesień 2024, 02:46:28

Autor Wątek: Problem  (Przeczytany 5908 razy)

koszinml

  • Gość
Problem
« dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:13 »
Witam

jestem nowy i niezabardzo orientuje sie jak włączyć autopilota i nadawać muzykę.
w ustawieniach wszystko powpisywalem i sam juz nie wiem. . .
bardzo proszę o pomoc

Grajek

  • Gość
Re: Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:13 »
Na 99% pomyliłeś hasła :)
Hasło DJ/prezentera a hasło admina to co innego :)

Skorpion

  • Gość
Re: Problem
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:13 »
Dziś założyłam radio. Sama wygenerowałam stronkę wykupiłam serwer i AP z SHOUTcast i mam ten sam problem co kolega który założył ten wątek. Sama już nie wiem które hasło mam podać w konfiguracji. W panelu radiowym jak chcę kicknąć AP wyskakuje mi informacja że aktualnie nadaje AutoPilot i mogę użyć kickera tylko żeby zdjąć Autopilota a to właśnie jego chcę wykopać :/ W konfiguracji na Slotexie hasło administratora mam podać (oczywiście każde hasło mam inne) i nie wiem które to ma być - sx.4stream.pl mam dwa hasła ... mam może podać hasło logowania na strone slotex? czy może hasło logowania do Panelu? Kompletnie się gubię. Błagam o pomoc!

Grajek

  • Gość
Re: Problem
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:13 »
Do kickera musisz podać hasło admina serwera shoutcast.

Skorpion

  • Gość
Re: Problem
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:13 »
Ręce opadają:( No tyle to ja też się doczytałam :/ Nie wiem skąd to hasło wziąć - czy to jest któreś z tych dwóch haseł do serwera który wykupiłam? (w sumie i tak oba sprawdzałam i nic)

Grajek

  • Gość
Re: Problem
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:13 »
To chyba mi ręce opadną bo kupiłaś coś a nie wiesz jak to używać.
Oczywiste jest że hasło admina serwera jest tam gdzie go kupiłaś i nim zarządzasz.

discoboy

  • Gość
Re: Problem
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:13 »
hmmm... w takim wypatku wchodzi się do panelu zarządzania autopilotem następnie ustawia się hasło admina Shoucast. w takim wypatku musisz wejśc na w panel shoutcast i tam wyciągnac jezeli nie wiesz jak to zrobic to ja nie wiem płakac i kombinowac Zeby2